اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

ثبت «همایش ملی بررسی اندیشه های فلسفی علامه جعفری(ره) » در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام

به گزارش مرکز مطالعات و پژوهش های علم و دین دانشگاه صنعتی سهند تبریز ،همایش ملی بررسی اندیشه های فلسفی علامه جعفری(ره)در سامانه گردهمایی ها و همایش های ملی و بین المللی ایران (ISC) که پایگاهی برای مدیریت متمرکز اطلاعات کنفرانس های علمی است، ثبت شده است.


ثبت « همایش ملی بررسی اندیشه های فلسفی علامه جعفری(ره)  » در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام
به گزارش مرکز مطالعات و پژوهش های علم و دین دانشگاه صنعتی سهند تبریز  در سامانه گردهمایی ها و همایش های ملی و بین المللی ایران (ISC)  که پایگاهی برای مدیریت متمرکز اطلاعات کنفرانس های علمی است، ثبت شده است.
بر اساس این گزارش، در این پایگاه علاوه بر معرفی همایش ها، تمام فرآیندهای مربوط به همایش، از فراخوان، دریافت آثار، داوری تا تعریف کارگاههای آموزشی، ثبت نام و اعلام نتایج و داوری همه به صورت آنلاین و مجازی انجام می شود.

معرفی مفاخر شيعه و بازشناسی آثار و آرای آنها از مهم‌ترين رسالت های مراکز علمي و پژوهشي در نظام جمهوري اسلامي از یک سو، و محققین و مدققین ژرف اندیش از دیگر سو است. يکي از این مفاخر و متفکرین بزرگ جهان اسلام، مرحوم علامه جعفری است که هنوز بسیاری از ابعاد و زوايای علمی ایشان ناشناخته مانده است. بی شک، این شخصیت بی نظیر آثار کم نظیری خلق نموده است که کشف ابعاد آن و نیل به عمق و ژرفای آن نیازمند گذشت زمان و عزم محققان ژرف اندیش و جامع نگر می باشد. تحقق اين مهم، همت و همفکری پژوهشگران و محققان نهادهای حوزوی و دانشگاهی را می‌طلبد. در اين راستا دانشگاه هنر اسلامی تبریز و مرکز مطالعات و پژوهش های علم و دین دانشگاه صنعتی سهند با همکاری و مشارکت دیگر مراکز علمي و پژوهشي کشور، همايش ملی «بررسی اندیشه های فلسفی علامه جعفری(ره)» را همراه با بزرگداشت مقام علمی و معنوی ایشان برگزار مي‌نمايد.

بازگشت1396/03/30
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !